Seks w życiu mężczyzny – spektakl

SPEKTAKL KOMEDIOWY
Miejsce: Sala widowiskowa GOKSiR
Czas: 20.02.2020r., godz. 19:00
Organizator: GOKSiR Przecław, Gmina Kołbaskowo
Bilety: 35zł (z Kartą Mieszkańca), 55zł, dostępne na bilety.fm i w kasie GOKSiR

Już 20.02. o godz. 19.00. w Sali Widowiskowej GOKSiR odbędzie się spektakl w gwiazdorskiej obsadzie pt.

„Seks w życiu mężczyzny”.

Główne role w sztuce grają – Jacek Borkowski oraz Adam Marjański.

Jacek Borkowski – jest jednym z najpopularniejszych aktorów polskich, znany m.in. z seriali „Na dobre i na złe”, „Na wspólnej”, „Klan”. Doskonale łączy obecność w kręgu sztuki z show-biznesem. Jako utalentowany wokalista brał również udział w programie „Jak oni śpiewają”.

Adam Marjański to niezapomniany Jan Bohatyrowicz z filmu „Nad Niemnem”. Wystąpił również w „Sztuce kochania”, serialu „Barwy szczęścia”, „Wojenne dziewczyny”, na co dzień aktor Teatru Łódzkiego. Stroni od sensacji a publicznie pojawia się, kiedy gra. Spotkanie z nim może być gratką dla pań, które do dziś pamiętają romantyczne sceny z Nad Niemnem i sensacją z powodu nowej, komediowej roli w „Seks w życiu mężczyzny”.

„Seks w życiu mężczyzny” to komediowe spotkaniem terapeuty – Jacka Borkowskiego, z pacjentem – Adamem Marjańskim. Zadaniem lekarza jest odblokowanie i uzdrowienie swojego klienta w sferze seksu za pomocą niekonwencjonalnych metod. Seks staje się pretekstem do dalszych, głębszych rozmów.

W przedstawieniu tym dużą rolę odgrywa publiczność. Jest ona włączona do czynnego udziału w spektaklu. Zadaniem aktorów jest odblokowanie widzów i zachęcenie ich do interaktywnego uczestnictwa.

Czas trwania 90 min bez przerwy.
Reżyseria: Jacek Chmielnik

Bilety: bilety.fm oraz kasa GOKSiR
Cena:
35,00 PLN (posiadacze Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca)
55,00 PLN (pozostali goście)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!