Scena Kobiet: Kminek – Przecław

KONCERT
Miejsce: Sala widowiskowa GOKSiR
Czas: 21.03.2020r., godz. 19:00
Organizator: GOKSiR Przecław
Bilety: 5zł (z Kartą Mieszkańca), 10zł, dostępne na bilety.fm i w kasie GOKSiR

Zespół Kminek na Scenie Kobiet w Przecławiu!

KMINEK, to zmysłowy projekt muzyczny, który powstał z miłości do muzyki, obrazu i słowa. Jest on ciekawym połączeniem dobrego chilloutu i zmysłowej elektroniki, ze smakiem wzbogaconym gitarowymi brzmieniami.
Zespół zbiera znakomite recenzje, nawet Ray Wilson, ostatni wokalista kultowej grupy Genesis, zachwycił się kminkowym brzmieniem. Lao Che potwierdziło jego jakość artystyczną, zapraszając grupę jako support.
KMINEK to – Michalina Maruniak, Jerzy Delwo i Paweł Zając. Szukali się tak długo, by się odnaleźć – w tym czasie i miejscu, na tym etapie życia – kiedy coś już wiadomo a poszukiwania artystyczne zyskują nowe znaczenie. Wspólnie tworzą muzykę, robią zdjęcia i impresje filmowe.
KMINEK to spotkanie z tym, co jest obok i blisko, z tym, czego za chwilę może zabraknąć…
27 października 2017 roku, wydali pierwszy album zatytułowany KMINEK 34. Promujący płytę utwór „Do chleba kminek” zagościł w wielu stacjach radiowych i na listach przebojów.
24 maja 2019 roku ukazał się minialbum „V5”. Płytę promują piosenki „Nie kradnij” i „Chłopaku”.
Chwytliwe melodie, niebanalne teksty, trochę „ejtisowych” klimatów, charakterystyczny wokal – to najważniejsze składniki Kminkowego stylu AD 2019.
Kminka zagrali między innymi – Marek Niedźwiecki, Tomasz Żąda, Marcin Kusy, Bogdan Fabiański, Mirosław „Maken” Dzięciołowski, Łukasz Basta, Piotr Bartyś.